Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně
Je dobrovolné nezávislé sdružení fyzických osob - lékařů, farmaceutů a ostatních pracovníků ve zdravotnictví a příbuzných oborech.
Více o ČLS JEP
ČLS JEP dbá o rozvoj a rozšiřování vědecky podložených poznatků lékařských věd a příbuzných oborů, usiluje o jejich využívání v péči o zdraví občanů se zvláštním důrazem na preventivní činnost.


Staňte se členem
Kontakt
Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně

LÉKAŘSKÝ DŮM
Sokolská 31, 120 26 Praha 2
tel: 224 266 201-4
fax: 224 266 212
e-mail: czma@cls.cz

 
Odborné společnosti a spolky | Společnosti ČLS JEP

Česká neonatologická společnost

  • WWW stránky společnosti: www.neonatology.cz
  • Počet členů společnosti: 321
  • Výbor společnosti:

    předseda:
    MUDr. Kantor Lumír Ph.D.
    Novorozenecké odd. - FN
    I.P.Pavlova 6
    775 20 Olomouc
    tel: 558-442791
    e-mail: lumir.kantor@fnol.cz

    místopředseda:
    MUDr. Čihař Martin
    Neonatologické odd. FN Na Bulovce
    Budínova 2
    180 00 Praha 8
    tel: 266-088347
    e-mail: martin.cihar@bulovka.cz

    vědecký sekretář:
    Doc. MUDr. Dort Jiří Ph.D.
    Neonatologické odd. FN
    Alej Svobody 80
    304 60 Plzeň
    tel: 377-105701
    e-mail: dortj@fnplzen.cz

    členové výboru:
    MUDr. Borek Ivo
    Porodnice - FN
    Obilní trh 11
    602 00 Brno
    tel: 542-522422
    e-mail: iborek@fnbrno.cz; rosinova@fnbrno.cz; rosinova@fnbrn.cz

    prim. MUDr. Biolek Jiří
    Dětské a dorostové odd. - Nemocnice
    J.E.Purkyně 270
    434 64 Most 1
    tel: 476-173486
    e-mail: biolek.jiri@nspm.cz

    Doc. MUDr. Zoban Petr CSc.
    Novorozenecké odd. - FNM
    V Úvalu 84
    150 06 Praha 5 - Motol
    tel: 224-432101
    e-mail: petr.zoban@lfmotol.cuni.CZ

    Doc. MUDr. Kokštein Zdeněk
    Dětská klinika- FN
    500 05 Hradec Králové
    tel: 495-832342
    e-mail: kokstein@lfhk.cuni.cz

    prof. MUDr. Plavka Richard CSc.
    Gynekologicko-porodnická klinika 1.LF UK - VFN
    Apolinářská 18
    128 00 Praha 28
    tel: 224-967478
    e-mail: plavka@mbox.vol.cz richard.plavka@vfn.cz

    MUDr. Liška Karel
    Gynekologicko-porodnická klinika - VFN
    Apolinářská 18
    128 00 Praha 28
    e-mail: k.liska@vfn.cz

    MUDr. Mydlilová Anna
    FTN-pavilon U
    Vídeňská 800
    1405 9 Praha 4 - Krč
    e-mail: mydlilov@ftn.cz

    Doc. MUDr. Straňák Zbyněk CSc. MBA
    Novorozenecké odd. - ÚPMD
    Podolské nábřeží 157
    147 10 Praha 4
    tel: 296-511806
    e-mail: z.stranak@seznam.cz

    MUDr. Macko Jozef
    BN Zlín
    Havlíčkovo nábř. 600
    762 75 Zlín
    e-mail: macko@bnzlin.cz

    předseda RK
    MUDr. Hanzl Milan Ph.D.
    Neonatologické odd.-Nemocnice
    B.Němcové 54
    370 01 České Budějovice 1
    tel: 387-875700-1
    e-mail: hanzl@nemcb.cz

    člen RK
    Doc. MUDr. Janota Jan Ph.D.
    Thomayerova nemocnice
    Vídeňská 800
    14059 Praha 4 - Krč
    e-mail: jan.janota@ftn.cz

    MUDr. Poláčková Renáta
    Odd.neonatologie-FN
    17.listopadu 1790
    708 52 Ostrava - Poruba
    tel: 597-371404
    e-mail: renata.polackova@fno.cz


Zobrazit vše