Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z.s.
Je dobrovolné nezávislé sdružení fyzických osob - lékařů, farmaceutů a ostatních pracovníků ve zdravotnictví a příbuzných oborech.
Více o ČLS JEP, z.s.
ČLS JEP, z.s. dbá o rozvoj a rozšiřování vědecky podložených poznatků lékařských věd a příbuzných oborů, usiluje o jejich využívání v péči o zdraví občanů se zvláštním důrazem na preventivní činnost.


PŘIHLÁŠKA DO ČLS
Archiv starších vydání
Kontakt
Česká lékařská společnost Jana Evangelisty Purkyně, z.s.

LÉKAŘSKÝ DŮM
Sokolská 490/31
120 00 Praha 2
tel: 224 266 201
e-mail: czma@cls.cz


Sledujte nás


Velký seriál „Moderní medicína“ v Lidových novinách – zvýhodněná nabídka předplatného pro členy ČLS JEP!

Velký seriál „Moderní medicína“ v Lidových novinách – zvýhodněná nabídka předplatného pro členy ČLS JEP!

Deník Lidové noviny připravuje na období od 6. listopadu do 11. prosince unikátní každodenní seriál o moderní diagnostice, prevenci a léčbě nejrozšířenějších a nejzávažnějších chorob v české populaci.

Seriál vzniká ve spolupráci s Českou lékařskou společností J. E. Purkyně. V celkem třiceti dílech se bude věnovat mýtům a faktům o jednotlivých onemocnění a přinese praktické rady pro pacienty a jejich blízké. V každém díle představí také přední lékaře z jednotlivých oborů. K tématům seriálu patří různé druhy rakoviny, choroby oběhové soustavy, infarkt, mozková mrtvice, cukrovka, nemoci pohybové soustavy, oční, ušní, infekční a další onemocnění.

„Chceme naším čtenářům srozumitelným, ale odborně korektním způsobem přiblížit nejnovější poznatky a léčební postupy. Velmi si proto ceníme odbornou spolupráci s ČLS,“ říká ředitel redakce Lidových novin Veselin Vačkov.

Pro členy ČLS JEP, z.s. nabízí Lidové noviny cenově zvýhodněné předplatné v ceně 350 Kč na dobu trvání seriálu. Nabídka platí do 4. 11. 2015.  

Zvýhodněné předplatné lze aktivovat na internetu na adrese www.lidovenoviny.cz/lekari, nebo na telefonním čísle 225 555 533.Zobrazit vše