Sexuologická společnost

Anglický název:
Sexuological Society
Latinský název:
Societas Sexuologica
Zkratka:
SS
Webová stránka:
Počet členů společnosti:
163

Členové výboru společnosti

Předseda

prof. PhDr. Petr Weiss, Ph.D.

Sexuologický ústav Ke Karlovu 11, 120 00 Praha 2 +420 604 233 184 Petr.Weiss@vfn.cz
Místopředseda

prof. MUDr. Jiří Raboch, DrSc.Ph.D.

Psychiatrická klinika 1.LF UK a VFN Ke Karlovu 11, 120 00 Praha 2 +420 224 965 007 Jiri.Raboch@vfn.cz
Vědecký sekretář

Doc. MUDr. Zlatko Pastor, Ph.D.

Gynekologicko - porodnická klinika 2. LF UK a FN v Motole V Úvalu 84, 152 06 Praha 5 +420 224 434 203 zlatko.pastor@fnmotol.cz
Člen výboru

MUDr. Slavoj Brichcín

Psychiatrická nemocnice Bohnice Ústavní 91/7, 181 02 Praha 8 +420 284 016 404 slavojb@gmail.com
Člen výboru

MUDr. Hana Fifková

Sexuologická ordinace U Rajské zahrady 12, 130 00 Praha 3 +420 608 203 390 hana@fifkova.cz
Člen výboru

MUDr. Martin Hollý, MBA

Psychiatrická nemocnice Bohnice Ústavní 91/7, 181 02 Praha 8 +420 284 016 120 martin.holly@plbohnice.cz
Člen výboru

MUDr. Ivo Procházka, CSc.

Sexuologický ústav Ke Karlovu 11, 120 00 Praha 2 +420 224 965 246 ivo.prochazka@vfn.cz
Člen výboru

MUDr. Petra Sejbalová

FN Sexuologické oddělení Netroufalky 1, 625 00 Brno +420 532 231 347 sejbalova.petra@fnbrno.cz

Revizní komise

Předseda revizní komise

MUDr. Taťána Šrámková, CSc.

FN Sexuologické oddělení Netroufalky 1, 625 00 Brno +420 532 231 337 Sramkova.Tatana@fnbrno.cz
Člen revizní komise

Doc. PhDr. Jan Kožnar, CSc.

Psychiatrická nemocnice Bohnice Ústavní 91/7, 181 02 Praha 8 +420 284 016 572 jkoznar@gmail.com
Člen revizní komise

MUDr. Pavel Turčan, FECSM

Centrum Mediol Na Šibeníku 26, 779 00 Olomouc +420 602 122 181 turcanp@seznam.cz
Čestný předseda

Doc.MUDr. Zvěřina Jaroslav, CSc.

Sexuologický ústav Ke Karlovu 11, 12 00 Praha 2 +420 224 965 248 jaroslav.zverina@vfn.cz

Seznam sekcí a kontaktů předsedů

Dětská sexuologie

MUDr. Hana Fifková

U Rajské zahrady 12, 130 00 Praha 3 +420 222 317 185 hankaf@cello.cz; hankaf@mbox.dkm.cz